niedziela, 29 lipca 2012

Weekend/Kontuzja/Zakładki/Candy w Magicznej Kartce

Witam:)
Niedziela powoli zbliża się ku końcowi, jak wam minął weekend ? :)
U mnie sobota była pełna wrażeń, gdyż wraz ze znajomymi zrobiliśmy sobie wycieczkę do Wisły, a w dodatku udaliśmy się tam pociągiem :) No dobra, Koleją Śląską więc pełen luksus :) Wysiedliśmy na ostatniej stacji, niestety mimo dobrych chęci drogi nie znałam na Stożek z tej stacji, a było najbliżej więc metodą, że gdzieś się dojdzie, doszliśmy do skoczni ... tylko że wyszliśmy na jej szczycie i troszkę było kombinowania z zejściem :) Na Stożku przejechaliśmy się kolejką, udaliśmy się pod Schronisko, a potem już aż do Centrum, gdzie trwał tydzień Kultury Beskidzkiej więc ludzi tłum, a upał był niesamowity. Nie obyło się bez wstąpienia do Smażalni Ryb na obiad - nasze ulubione miejsce, gdzie można sobie pojeść w dobrej cenie. Potem małe rozczarowanie gdyż nie udało nam się dostać szejków bananowych, a to też było zawsze u nad obowiązkowe w Wiśle :) Mimo kilku sytuacji, wycieczka udana :)

A dzisiaj udaliśmy się na ogródek, miało się poszaleć na elektrycznej hulajnodze i poszalałam :P Stłukłam sobie nieźle kostkę, cała spuchła i udaliśmy się na pogotowie, o dziwo dość szybko załatwiliśmy sprawę, wraz z prześwietleniem, na szczęście złamania nie ma, tylko opatrunki, nie przemęczać i leżeć z nogą w górze :P Ufff cieszę się,że nie jest w gipsie bo za dwa tygodnie Panieński Czarnej, a za trzy już Ślub, tak wiec do Wesela się zagoi prawda ? :)

A dziś chciałabym wam pokazać dwie ostatnie zakładki wykonane z papierów Magicznej Kartki, Letni Poranek :)

 No i w Magicznej Kartce cudowne Candy z nową kolekcją:) Kolejną przepiękną kolekcją:) Więc jak tu się nie skusić na takie śliczności, słodkości, mrrrr ... :)
http://magiczna-kartka.blogspot.com/2012/07/candy-urodzinowe-i-imieninowe.html4 komentarze:

 1. Całe szczęście, że z kostką wszystko w porządku :) Fajne te zakładki :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ze mnie taki mol książkowy, a nigdy nie zrobiłam sobie porządnej zakładki :P Urocze są te Twoje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ze skoczni trzeba było skakać ;)
  Dobrze, że kostka w sumie cała :) Teraz możesz trochę się pobyczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne te zakładki.Zauroczył mnie ten motylek wystający ponad strony :)))

  OdpowiedzUsuń