niedziela, 28 października 2012

Notatnik

Przed pierwszym zjazdem postanowiłam troszkę rozjaśnić zeszyt na notatki, koncepcja oczywiście była inna, aczkolwiek z braku pomysłów i ostatecznie dochodząc do wniosku, że jak dodam za dużo przydasi to może się i tak zniszczyć, tak więc pozostał taki oto notatnik ... nic powalającego, ale zawsze coś jaśniejszego :)
 Papier ze scrap.com.pl, śliczna rameczka z Magicznej Kartki. Bardzo spodobało mi się połączenie tej żywej zieleni i czarnej ramki :)
I po raz kolejny segregator, tym razem z notesem i z moją małą modelką :)

Jak wam weekend minął? Bo mnie strasznie ... okropne warunki pogodowe do jazdy, całe dnie na uczelni i wróciłam totalnie wykończona! A za tydzień ... no cóż miało być wolne, ale wpadło do planu seminarium, ale będzie dobrze :) Dzisiaj przynajmniej z Olką zgrałyśmy się jeszcze z dwoma dziewczynami i raźniej było :) Jeśli to czytają to pozdrawiam Anię i Natalię, a nawiasem mówią gdyby nie Ania i grupowa praca to chyba bym na angielskim świra dostała ... .

3 komentarze:

  1. cudnie wyszło wszytko .. u mnie weekend nawet bajka taki straszny nie było dopiero dzis troche sniegu napadało .. pozdrawiam ciepluteńko

    OdpowiedzUsuń