niedziela, 7 października 2012

Jarmark Aktywności Twórczej

Dziś w moim mieście w MDK Batory odbył się Jarmark Aktywności Twórczej, idąc tam zawsze myślę co nowego będzie i zawsze coś nowego jest (czy to na Jarmarku Aktywności Twórczej czy też Jarmarku Rzeczy Ładnych), od ostatniego Jarmarku wybieram się tam razem z Asio, także i tym razem, bo we dwie to zawsze raźniej a i każda z nas coś innego wypatrzy. Poza tym mimo iż z Asio znamy się nie aż tak długo i może nie spotykamy się bardzo często to bardzo lubię te spotkania, zawsze znajdzie się pełno tematów do obgadania, zawsze jest się z czego pośmiać i oczywiście miło spędza się czas :) No i od Asio dostałam znowu piękne koronki nawet nie wiecie jak mnie się one bardzo podobają! I kilkanaście odbitek stempli, za co dziękuję ci bardzo kochana :)

Poza tym na Jarmarku pojawiają się różne sklepiki, co jest okazją do zakupów, oraz szukania inspiracji.
Bardzo lubię stoisko scrap.com.pl bo mają dużo ciekawych przydasi do kartek i zawsze jakoś tam tak miło i wesoło jest :)
No i co muszę przyznać co raz to bardziej wraz z każdą nową kolekcją lubię Magiczną Kartkę ... widzieć te wszystkie papiery na stronie internetowej to jedno, ale na żywo ... a potem je mieć na własność to dopiero coś :) Poza tym każda kolekcja ma coś w sobie, co przyciąga wzrok i chce się ją mieć, jak dla mnie Magiczna Kartka wszystkie papiery ma przecudne, bo to trzeba przyznać, aczkolwiek dla mnie są takie ... nie nie że mi się nie podobają tylko po prostu są takie które nie wiedziałabym jak je wykorzystać. A co najlepsze dowiedziałyśmy się, że to nie koniec nowości ... no po prostu byłyśmy w szoku, ale czekamy z niecierpliwością na to co znowu pięknego się pojawi w sklepie Magicznej Kartki :)

A przy okazji pokażę wam kopertę wykonaną wg kursu Magicznej Kartki (chociaż kształt musiałam trochę zmodyfikować do kształtów kartki) oraz ich papierów. Przy okazji zgłaszam na wyzwanie z kolekcją Niewinność. Środka nie mogę w tej chwili pokazać, gdyż kartka dopiero zostanie wręczona a środek koperty mam na zdjęciu tylko z kartką tak więc musicie mi wybaczyć :)
Koperta prosta z minimalnymi dodatkami, gdyż uważam, że papier sam w sobie jest idealną ozdobą z tym kwiecistym motywem :) Jak widać jest tylko niebieska wstążeczka, trzy kwiatuszki, oraz brzegi potraktowałam czarnym tuszem ze scrap.com.pl.

5 komentarzy:

 1. Fajnie że tak miło spędziłaś czas z Asio ;-))
  To teraz czas na przygotowania na grudniowy jarmark?

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna ta koperta :) Ciekawe, co w środku :)
  Ja wróciłam do domu kompletnie przemoczona (łącznie z butami)! Ale zawartość toreb skutecznie poprawiła mi humor :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Sliczna..prosta i tajemnicza koperta :) Dziekuje za udzial w wyzwaniu !

  OdpowiedzUsuń