niedziela, 20 maja 2012

Zabawa, relacja i studia.


Witam!
Niestety mój czas jest dość mocno ograniczony, nauka goni strasznie ... ale nie o tym chciałam :)
Asio wytypowała mnie do zabawy "Wspomnienia z Wakacji" i na myśl przyszły mi pierwsze wspólne wakacje z chłopakiem (teraz już narzeczonym) na których byliśmy sami :) Było to w lipcu 2008 roku i pojechaliśmy do Wisły, mieszkaliśmy na Stożku, troszkę takie odludzie zwłaszcza gdy przez kilka dni mieszkaliśmy tam praktycznie sami, w około las, a Grzesiu zaczął mi opowiadać horrory :P
I pomyśleć że minęły już 4 lata od tych wakacji :) Rok później również byliśmy w Wiśle, ale mieszkaliśmy gdzie indziej :) Zwiedziliśmy wtedy więcej, ale te pierwsze wspólne wakacje to było coś :)

Nie mogę zapomnieć wspomnieć o przemiłym środowym spotkaniu z Asio ;) A najbardziej się przejmowałam jak to głupio będzie wyglądać jak jej nie poznam w miejscu w którym się umówiłyśmy :P Bo ja akurat do tego mam świetne tendencje :) Ale nie było z tym wielkiego kłopotu. Z Asią była jej najmłodsza pociecha ;) Czas mijał miło na rozmowie, a było o czym rozmawiać no ale niestety czas mija strasznie szybko, mała zaczęła się już troszkę nudzić, ale spotkanie było na prawdę miłe ;) Po za tym uśmiech tej kruszynki był taki słodki, że nie mogłam się napatrzyć:) No i strasznie było miło popatrzeć na mamusię z córeczką ;) Na koniec Asio przekazałam wygraną z Candy i cieszę się, że dorzuciłam tam książkę, bo to był świetny pomysł jak się okazało :) Tak więc mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz :)

Zaczynam poszukiwania kierunku by iść na magisterkę i szczerze już mi się tak w głowie mąci, że nie wiem czego chcę. Na początku roku akademickiego była to logopedia, ... oj długo się utrzymywała na pierwszym miejscu, ale zrezygnowałam z tego. Potem dość mocno wbiła mi się do głowy oligofrenopedaogika, a jak wczoraj szukałam nie potrafiłam znaleźć tego kierunku nigdzie ... dopiero potem mi się udało, ale jak zobaczyłam załącznik ile bym musiała nadrabiać ... . Bo ja teraz kończę kierunek pedagogika opiekuńcza i pedagogika resocjalizacyjna, a oligofrenopedagogika jest z edukacją wczesnoszkolną, więc całą edukację wczesnoszkolną musiałabym nadrobić :/ A to mnie trochę przeraża ... . Szukałam też no samej edukacji przedszkolnej to znalazłam ale akurat z elementami logopedii ... . A w pewnym momencie byłam już pewna że pójdę na terapię pedagogiczną bo to akurat fajnie by się łączyło z moim, tylko zaczęłam szukać więcej i mętlik sobie zagwarantowałam niezły ... .

Póki co cieszę się, że jestem po sesji a przede mną tylko dwie obrony :P

2 komentarze:

  1. Paulina, książka już przeczytana :) Uśmiałam się do łez!! Jeszcze raz dzięki wielkie :)
    A co do studiów, ja bym wybrała oligofrenopedagogikę - jest dużo ofert pracy z tą specjalizacją. Ale jeśli masz mieć dużo nadrabiania... to trochę kiepsko;) Masz jeszcze czas, na pewno wybierzesz dobrze :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń