czwartek, 19 maja 2011

Pudełeczko

Moja pierwsza kartka pudełko;) Z zewnątrz dla mnie samej efekt zadowalający jak na pierwszą tego typu kartkę, choć przyznaję, że za tym pierwszym razem nie wiedziałam co mam zrobić ze środkiem i trochę tak się całości nie trzyma, ale jak na pierwsze pudełko to chyba nie najgorzej co?;)

Papier ze sklepu Na-Strychu, kwiaty, ćwieki z Kreatywnego-Zakątku, kamyczki z Creativehobby.
A na koniec przedstawiam wam mojego małego pomocnika, przed którym nic nie da się ukryć i we wszystkim musi brać czynny udział;)

6 komentarzy:

 1. Jejku te 'ozdoby' są śliczne! motylki, kwiatki, łezki. I ładna kolorystyka ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie sobie poradziłaś z pierwszym exploding box'em! :) Fajnie to wszystko razem wygląda :) Ja się jeszcze nie odważyłam na robienie pudełeczka, ale przymierzam się już do tego od jakiegoś czasu i chyba po obronie się skuszę ;)))

  Mam jedną małą radę - jeśli korzystasz z jakiegoś kursu na zrobienie np. takiego właśnie pudełeczka, to lepiej podaj link do strony z kursem, żebyś nie miała później nieprzyjemności - blogujące scraperki bardzo tego pilnują :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie korzystalam z kursu sama obmyslalam jak zrobic .. A po za tym nie przyszlo mi do glowy szukanie takiego kursu bo pewnie okazalby sieprzydatny.

  OdpowiedzUsuń
 4. A widzisz, to zmienia postać rzeczy ;) Gratuluję więc wyobraźni przestrzennej, bo ja to chyba bym nie doszła do tego, jak zrobić wieczko :D

  OdpowiedzUsuń
 5. No wez przestan! Takie pudelka to ja juz dawno robilam tylko takieby cos schowaca to jest o wiele prostsze:-)

  OdpowiedzUsuń