sobota, 25 maja 2013

Przepiśnik

Wracając do wymianki to już widziałyście co ja dostałam od mojej imienniczki, a teraz pokażę co Paulina dostała ode mnie :) Jestem z tej pracy dumna, gdyż to mój pierwszy przepiśnik :) Niby takie nic bo to ozdobiony zeszyt, ale wyznam, że w okładce był wycięty motyw roślinny, który mi tam nie pasował, tak więc musiałam go najpierw wypełnić, mam nadzieję, że nie da się niczego odczuć w okładce, bo widać to raczej nie :)
Przepiśnik miał być w kolorze brązowym by pasował do kuchni i mam nadzieję, że pasuje dla rozjaśnienia pięknego czekoladowego brązu użyłam delikatnego różu. A te piękne papiery pochodzą z Magicznej Kartki. Stempel babeczki z Emiku, napis z tekturki z Wycinanka.net, tusze i crackle accents ze scrap.com.pl, stemple personalny z Lemonade

Jak wam weekend mija? Bo ja już dzisiaj mam dość, siedzenie na uczelni jest męczące bardziej niż bieganie z dzieciakami :P hi hi Ale dla małego relaksu po uczelni skoczyłam z Grzesiem i rodzicami do kina na Szybcy i Wściekli 6 - uwielbiam tą serię filmów :) I tak przynajmniej humorek na noc lepszy :) Dobrej nocki, uciekam bo jutro ciąg dalszy edukacji ... . Pa!

3 komentarze:

  1. Super kolorki! Ja się zabieram za przepiśnik i zabrać się nie mogę...

    OdpowiedzUsuń
  2. Zachwycił mnie ten przepiśnik! Może mi udałoby się u Ciebie takie cudo zamówić? Byłaby taka możliwość?

    OdpowiedzUsuń