czwartek, 8 listopada 2012

Wieczorową porą ...

Przyznaję się, że trochę mnie nie było, ale tyle się działo, że nawet nie było kiedy coś napisać ... albo po prostu tak zmęczona już byłam ... w sumie dziś też jestem już padnięta, ale mobilizuję resztkę sił na notkę :)
Na uczelni jestem głównie na etapie wybierania tematu pracy magisterskiej i mam dylemat(y). Bo licencjata miałam o wpływie aktywności twórczej na zainteresowanie gimnazjalistów i najchętniej przerzuciłabym się na aktywność plastyczną przedszkolaków (a jeszcze lepiej dzieci z grupy w której pracuję) albo drugi temat związany z moją specjalnością czyli z elementem logopedycznym, jednak nie chce pod sobą wykopać dołka i nie wiem jak ten temat sformułować? Miał być wpływ ćwiczeń logopedycznych na rozwój mowy dziecka czteroletniego (tylko ćwiczenia to byłyby takie które mam możliwość prowadzić ja sama raz w tygodniu) albo po prostu ogólnie rozwój mowy dziecka 4 letniego i ująć w tym zmiany zachodzące w ramach tych moich ćwiczeń logopedycznych ... . No po prostu mam mętlik ... .
Co do tych ćwiczeń logopedycznych to dzisiaj miałam pierwsze takie przeprowadzić ... myślę, że jak na pierwsze moje zajęcia to nie było tragicznie;) No ale jeszcze zobaczymy ... .

W dodatku 4 listopada ukazały się wyniki kolorystycznego wyzwania w Magicznej Kartce i mój segregator znalazł się w TOP3, w dodatku jako TOP1! :D Oj mimo wszystko ciężko było mi uwierzyć, że to prawda, a moja radość z tego trzyma mnie jeszcze :)

A dziś chciałam wam pokazać w końcu zaproszenia na Dzień Edukacji Narodowej. Jako iż z materiałów przedszkolnych są z kolorowych brystoli, ale prostota też ma to coś w sobie prawda? :)


8 komentarzy:

 1. Świetny pomysł na proste zaproszenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje po raz kolejny:-)
  W wyborze tematu niestety Ci nie pomogę choc o rozwoju mowy dziecka sama mogłabym książkę napisać;-)
  A zaproszenia super!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje po raz kolejny:-)
  W wyborze tematu niestety Ci nie pomogę choc o rozwoju mowy dziecka sama mogłabym książkę napisać;-)
  A zaproszenia super!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Najgorzej wybrac temat pracy... Ja jestem w trakcie pisania - to znaczy zaczynania 1 rozdziału i też nie łątwo mi do tego przysiąść.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehe wyglądają wystrzałowo :D

  OdpowiedzUsuń
 6. ach cudne sa te kredeczki ... pozdrawiam ciepluteńko i życze powodzenia przy wyborze tematu

  OdpowiedzUsuń