sobota, 10 września 2011

Ślubnie

Dwie wyjątkowe kartki ślubne, ale po co pisać, lepiej pokazać;)
W środku znajduje się koperta na pieniążki;)
Do tej kartki użyłam papieru z GaleriPapieru Kapuśniaczek 6, kwiatki zakupione w sklepie papierniczym w TG, ramka z Kreatywnego Zakątku.
A oto i druga kartka:
Na zdjęciu tego nie widać ale papiery są pozłacane i w rzeczywistości ładnie błyszczą, co sprawia że kartka nie wygląda tak prosto, ale jest delikatna;) Kartka z robiona w moich ulubionych kolorach;)

A w tym jakże wyjątkowym dniu, jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego dla Państwa Młodych!;)

5 komentarzy:

 1. Piękne te kartki. Mogłabyś spokojnie otworzyć interes i wytwarzać takie cuda i sprzedawać na większą skalę. Wzięcie by było bo naprawdę cudnie wyglądają i widać że zrobione perfekcyjnie. Taką kartkę na ślub dostać to super prezent:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się dołączam do słów Gosi - mogłabyś otworzyć interes bo kartki są profesjonalne! Pierwsza bardzo ładna - no i ten motyl ;-)) Druga ładna, spokojna i dopracowana chociaż osobiście wolałabym aby był tam jakiś element w żywszym kolorze. Ale pewnie taka spokojna tonacja była Twoim priorytetem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne karteczki,takie klimatyczne

  OdpowiedzUsuń
 4. Współpraca bardzo dobra, zamówienie realizowane równie szybko! Osoba godna polecenia, doskonale rozumie inwencje zamawiającego, bezbłędnie trafia w jego życzenia. Jej kartki to po prostu małe dzieła sztuki, oryginalne, frywolne, cudne! Polecam!

  OdpowiedzUsuń