czwartek, 21 lipca 2011

Zakładki do książek

Czas nadrobić zaległości dlatego dzisiaj chcę pokazać pięć zakładek do książek;)
Przy ozdabianiu zakładek wykorzystałam nowo zakupione stemple, które bardzo mnie urzekły i po prostu musiałam je od razu wypróbować;)


Stempel z motylem po prostu mnie oczarował i nie mogłam się oprzeć by nie ozdobić go brokatem! Efekt jak dla mnie zadowalający. To samo postanowiłam zrobić ze ślicznym stemplem z ptaszkiem;) A pomyśleć, że jeszcze nie wszystkie stemple wykorzystałam!

 
Teraz dwie mniejsze zakładki z wykorzystaniem stempla w kształcie małego ozdobnej zawieszki, niestety nie odbił mi się rewelacyjnie ale to też ma swój urok;P

Na koniec okrągła zakładka, troszkę duża ale w książce formatu A5 (a nawet trochę mniejszej) się mieści;)


Jak widać na zakładkach jest bardzo dużo brokatu, który teraz znajduje się w całym moim pokoju u nawet mój kociak się świeci;) Do zrobienia zakładek użyłam papierów zakupionych w Kreatywnym Zakątku oraz w Sklepie na Strychu. Natomiast zestawy stempli zostały zakupione w sklepie plastycznym w moim mieście;)

5 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie Ci to wszystko wyszło :)
  Czy mogłabś zdradzić skąd masz, czy kupiłas a może sama zrobiłaś zawieszki (chodzi mi o kształt bo bardzo mi się spodobał) nr 3,4 z pierwszego zdjecia? :) Będę wdzięczna za info :)
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Little ->> Kształt jest właśnie ze stempla który użyłam;) z tego zestawu http://www.laurenz-morgan.de/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=showdetail&wkid=20759&ls=d&nc=1310570081-20759&rubnum=viva.mypaperworld.silikonstempel&artnum=400301700&file=6&gesamt_zeilen=Tshowrub--viva.mypaperworld.silikonstempel

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam od Ciebie dwie zakładki i na prawdę fajnie się sprawują. Dlatego te też na pewno komuś dobrze posłużą ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. O widzisz :) To juz wiem o co chodzi.:) Bo sobie pomyślałam żę fajny kształt mają te zakładki i w sumie całkiem sprawdziłyby się jako zawieszki na alkohol na wesele :)
  Dzięki za odpowiedz :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładne prace.:)
  dziękuję za udział w moim CANDY. pozdrawiam.:)

  OdpowiedzUsuń